Normaal zou ik dit het ei-topic hebben gezet, dus maar weer een nieuw topic...
Als je iets nieuws hebt gekocht is het altijd leuk om het aan anderen te laten zien. Dus vandaar dit aankopen topic. Ik begin wel:
Ik heb net een heel leuk hoesje voor mijn iPod gekocht Hij wordt rond 10 juni bezorgd, dus dan zit ik met smart te wachten
Dit is hem:
hoe kun je nou in een opwelling een piano kopen?
spelen is niet zo moeilijk, daar kun je ook genoeg over vinden op internet.
Tsja.. ik zag hem staan in een tweedehandswinkel tussen heel veel troep. Mijn vriend ging er achter zitten en speelde er aardig op los, klonk goed. Dus ik dacht dat wil ik vaker horen en zelf ook leren. Na een beetje onderhandelen, een lage prijs en geen bezorgkosten heb ik mijn pinpas getrokken.
Ik heb hem nog niet gekocht maar kon geen ander topic vinden...
Ik wil de Intuos 4 (large) kopen, de large is hier nog ietsje goedkoper(en dan kun je nog afdingen) dan de medium in Nederland
Heeft iemand van jullie ervaring met de Intuos 4? Ik lees op internet klachten over die pen (wat ik eruit op kon maken was dat je heel snel krassen kreeg ) Maar ik wil geen bamboo kopen of weer een of ander Chinees merk (mijn tablet nu doet het nog wel hoor maar hij heeft niet het eeuwige leven..)
Verder heb ik heel schattige pokerkaarten gekocht
En dat afdingen.. Ik zag een mooie tas maar ik heb er al minstens 40 thuis liggen dus wilde hem alleen bekijken en zag dat ie HK$380 was. Toen begon die vrouw me lastig te vallen en ik zeg dat ik alleen even kijk en toen kwam ze met zo'n rekenmachine aanzetten van hoeveel dan? en ik wil weglopen maakte ze er 250 van en ik zeg zo nee en uiteindelijk terwijl ik verder geen eens interesse had om die tas te kopen had ze van 380 naar 150 gemaakt o.o Maar ik dacht eerst die tablet en dan zien we wel weer
Ik heb hem nog niet gekocht maar kon geen ander topic vinden...
Ik wil de Intuos 4 (large) kopen, de large is hier nog ietsje goedkoper(en dan kun je nog afdingen) dan de medium in Nederland
Heeft iemand van jullie ervaring met de Intuos 4? Ik lees op internet klachten over die pen (wat ik eruit op kon maken was dat je heel snel krassen kreeg ) Maar ik wil geen bamboo kopen of weer een of ander Chinees merk (mijn tablet nu doet het nog wel hoor maar hij heeft niet het eeuwige leven..)
Ik heb sinds kort de Intuos4 small en ik vind hem erg fijn om mee te werken. De pen pressure werkt erg goed en ik heb nog bijna geen krassen. Op elk tablet krijg je wel snel wat kleine streepjes maar je kan ze bijna niet zien en als ik er met een doekje over heen ga dan verdwijnen de strepen gewoon weer Je krijgt er 10 verschillende penpuntjes bij (exclusief het puntje dat al in de pen zit) en er zijn dan zo'n 4 verschillende types. De één voelt meer als een stift als je ermee tekent, je hebt de gewone plastic puntjes, eentje waar je extra hard/zacht pen pressure effect krijgt en nog eentje, waarvan ik nog niet heb uitgeprobeerd wat het verschil is
Ik weet niet wat de mensen die klachten indienen doen met hun tablet maar ik ben erg tevrede met de intuos4 ^^
Veel succes met een nieuw tablet vinden
Dankje!
Tja ik lees toch echt heel veel klachten over die pen topjes... Sommigen zeggen dat ze al slijten binnen een dag andere zeggen binnen 2 weken, terwijl ik het topje van mijn andere pen in 3 jaar tijd nooit heb veranderd! En dan lees ik op het forum als "tijdelijke" oplossing om bv met tape papier over de huidige surface te doen... Dat is toch te gek voor woorden! Maar jij hebt dus helemaal geen last van dat het slijt?
Ik wil heel graag de Intuos4 omdat de Cintiq te duur is (en de Intuos3 is hier niet verkrijgbaar) maar hoe meer klachten ik lees (een topic van bijna 60 blz) hoe meer twijfels ik krijg... Ohja natuurlijk wil ik er wel voorzichtig mee omgaan maar ook weer niet te, ik wil het gewoon helemaal kunnen benutten.. Zeker voor de prijs (al mag ik niet klagen hier)
Maar ik ga hem alsnog zeer waarschijnlijk kopen omdat er niet echt een andere keuze is...
EDIT: Aangepast, dankje Roel. Geld dat ook voor "sommige" in mijn volgende post? Nee toch?
Ja dat vraag ik me ook af. Maar er is een 59 blz tellende topic over in het wacom forum...
En over die pen hoor ik dus weinig positieve dingen Sommige mensen hebben het over minstens 1 keer per maand een pakje nieuwe nibs kopen... Ik denk dat ik er maar gewoon supervoorzichtig mee moet zijn, of hun raad opvolgen en met ducktape een a4 erop plakken